Yükleniyor..

SSS

Ölçüm için hangi teknolojiyi kullanıyorsunuz?

Katılımcıların zamanlarını ölçmek için RFID zamanlama çipleri kullanıyoruz. RFID teknolojisi koşu ve diğer spor karşılaşmalarında kullanılan en güvenilir ve ekonomik yöntemlerden biridir.


Yüksek katılımcılı koşularda eksiksiz bir biçimde ölçüm yapmak mümkün mü?

Doğru bir kurulum planı ve koşucuların çiplerini düzgün takmasıyla birlikte sonuçlar eksiksiz olarak hazırlanabilir.


Sadece koşu için mi süre ölçümü yapabiliyorsunuz?

Koşu, yüzme, bisiklet ve daha birçok spor organizasyonunun zamanlaması RFID sistemlerle yapılabilir. En uygun çözümü bulmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Profesyonel bir ölçüm hizmetini maddi olarak karşılayabilir miyim?

Profesyonel ölçüm hizmeti giderek azalan maliyetlerle çok ulaşılabilir bir konumdadır. Elektronik zamanlama sistemi spor organizasyonları için artık bir lüks olmaktan çıkmış ve gereklilik haline gelmiştir.


Çipimi takmazsam sonuçlarda gözükebilir miyim?

Hayır, çipinizi takmazsanız süreniz ölçülemeyeceği için sonuçlarda gözükmezsiniz.


İsmimi sonuçlarda göremezsem veya sonuçlarda yanlışlık olduğunu düşünüyorsam ne yapmalıyım?

Organizasyon sırasında direk zamanlama çadırına gelerek durumu bize bildirmelisiniz. Sonuçlarda bir hata olduğunu daha sonra fark ettiyseniz katıldığınız organizasyonu, adınızı, soyadınızı ve göğüs numaranızı yazarak bizimle e-mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.


Çipimi tam olarak nerede konumlandırmalıyım?

Eğer çipiniz göğüs numarasının arkasındaysa göğüs numarasını göğüs hizasında bulundurmalısınız. Göğüs numaranızı sırtınıza veya bacağınıza takmanız çipin okunmasını engelleyebilir.

Yüzme, bisiklet gibi diğer sporlarda farklı çipler kullanılmaktadır. Bu tip organizasyonlarda çip konumlandırmasıyla ilgili bilgilendirme ayrıca yapılmaktadır.


Sonuçları ne zaman ve nereden görebilirim?

Organizasyonla yapılan anlaşmaya bağlı olarak sonuçlarınız canlı yayınlanabilir veya yarış bittikten sonra toplu bir şekilde yayınlanabilir. Sonuçlarınızı görmek için etaptiming.com adresine veya katıldığınız organizasyonun web sitesine gitmelisiniz.


Elektronik zamanlama ölçüm hizmeti doğru ölçebilir mi?

Kullandığımız RFID teknolojisi saniyelik ölçümler yapabilecek hassasiyete sahiptir. Koşu, bisiklet, yüzme gibi sporlarda doğru sonucu hızlıca almanızı sağlar.
Not: RFID zamanlama sistemleri 100m sprint gibi foto-finish gerektiren yarışlarda kullanılamaz.


Çipime zarar gelirse ne yapmalıyım?

Çipinize zarar gelmesi durumunda ölçümleriniz düzgün bir şekilde yapılamayabilir. Bu durumda organizasyona giderek çipinizin değiştirilmesini talep etmelisiniz. Organizasyonun elinde fazladan çip olması durumunda çipiniz değiştirilecektir.